3D systém Topcon X-53x pro rypadla

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Nová úroveň ovládání rypadla na dosah ruky

3D řízení strojů zvyšuje přesnost a výnosnost všech projektů. Běžné je také zvýšení produktivity, a to až o 30 %. Topcon přináší nejpokročilejší a nejpřesnější technologii pozicování pomocí GPS společně s pokročilými senzory, ovladači a snadným a intuitivním softwarem přímo v kabině stroje. Díky systému získává obsluha výhody každý den.

Systém Topcon X-53x je možné využívat jako indikační, kdy zobrazuje polohu lžíce a pozici na staveništi v reálném čase. Obsluha tak může pracovat přesně za každých okolností. Systém lze rovněž upgradovat na automatický, což umožňuje automatické hydraulické ovládání hloubky výkopu a úhlu lžíce. To udělá i z nezkušeného strojníka profesionála.

Topcon X-53x disponuje plně integrovanými univerzálními GR-i3 senzory pro přesné polohování ramene, výložníku a lžíce. Jsou navrženy jako integrované GNSS přijímače a antény v jednom, které nabízí silný výkon i v drsných pracovných podmínkách. Konfigurace s automatickou funkcí obsahuje joysticky na míru a integrovaný hydraulický rozvaděč.

Sada obsahuje:

  • Ovládací jednotku GX-55
  • Senzory sklonu TS-i3
  • Univerzální GNSS přijímače GR-i3
  • Řídicí jednotka s CAN konektorem
  • Joysticky a integrovaný hydraulický rozvaděč pro automatickou konfiguraci

Vlastnosti:

  • Mnohem rychlejší a přesnější práce
  • Kontrola a přehled přímo z kabiny stroje
  • Zvyšuje bezpečnost práce díky možné absenci měřicího pracovníka ve výkopu
  • Možnost volby mezi indikační a automatickou konfigurací

Ovládací jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, zvukovými signály, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

Senzor sklonu TS-i3

Díky senzoru sklonu TS-i3 je možné přesné srovnávání jakýchkoliv povrchů, kde není prostor pro nedokonalosti. Zároveň zaručuje plynulou práci a až dvojnásobné zvýšení rychlosti. Pro kompletní kontrolu lžíce ve kterémkoliv úhlu jsou senzory jsou umístěny na lžíci, násadě, výložníku a kabině stroje.

GNSS přijímač GR-i3

Nejlepší technologie na trhu Topcon má přesnost na centimetry. Vytvořte i ty nejsložitější povrchy rychle a snadno.

Hydraulický rozvaděč Topcon

Tvoří srdce automatického systému Topcon a nabízí snadné ovládání a rychlou odezvu pro perfektní povrchy.

Joysticky Topcon

Joysticky Topcon mají integrovaná tlačítka pro okamžitou kontrolu nad systémem bez neustálé potřeby přepínat.

Řídicí jednotka MC-X1

Nejnovější generace řídicích jednotek Topcon je univerzální a robustní. Díky kompaktnímu a decentnímu designu je lze instalovat kdekoliv v kabině stroje a disponuje rychlým připojením k systému X-53x pomocí CAN.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.