3D systém Topcon X-53 pro rypadla

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Využijte plný potenciál kopání

Univerzální 3D systém Topcon X-53 je tím správným řešením pro všechny výkopové práce. Nic není problém - ať vytyčujete výkopy pro inženýrské sítě, srovnáváte stavební parcely nebo odstraňujete sesuv půdy. Topcon X-53 se postará o to, aby lžíce bagru na staveništi zůstala vždy v požadované výšce 3D modelu.

Výška a poloha pracovní hrany je neustále sledována kombinací osvědčených GNSS přijímačů, antén, přesných senzorů sklonu a grafického softwaru 3D-MC Topcon. Díky spolupráci těchto hlavních komponentů vzniká stabilní systém, který zvyšuje produktivitu obsluhy strojů a optimalizuje správu materiálu. Tím máte pokaždé zajištěno místo na špici, protože jednotnost a rychlost mají u projektů klíčový význam.

Díky moderní ovládací jednotce GX-55 můžete zdokumentovat postup výkopových prací a komunikovat o jejich stavu v reálném čase přímo z kabiny stroje pomocí přístupu k Topcon Sitelink3D.

Sada obsahuje:

  • Ovládací jednotku GX-55
  • Senzory sklonu TS-1
  • GNSS přijímač MC-R3
  • GNSS antény MC-G3

Vlastnosti:

  • Přesná práce podle souřadnic GNSS bez nutnosti dalšího nastavení
  • Flexibilní systém s možností zaměňování komponent s dalšími stroji
  • Intuitivní, rychlé a přesné řízení díky ovládací jednotce GX-55 s volitelnými zvukovými upozorněními a jasnými LED panely
  • Ovládání pomocí nastavení funkcí na displeji a referenčních hodnot pro plnou kontrolu staveniště
  • Bezpečné odesílání a přijímání nejnovějších změn v projektu přes přímé připojení do systému Sitelink3D

Ovládací jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, zvukovými signály, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

Senzor sklonu TS-1

Senzory sklonu TS-1 se umisťují na lžíci, násadu, výložník a kabinu stroje. Umožňují přehled o poloze lžíce při práci ve kterémkoliv úhlu. Zároveň zaručují plynulou práci, kde není prostor pro nedokonalosti.

GNSS přijímač MC-R3

GPS přijímač MC-R3 je umístěn v kabině stroje a tvoří srdce Topcon 3D-MC systémů a zaručuje ovládání pohonu ventilů systému. Disponuje rádiem s předvolbami pro více možností rádiové a datové komunikace, integrovaným GNSS přijímačem a mobilním modemem. Před poškozením jej chrání robustní a odolný kryt.

GNSS anténa MC-G3

GNSS anténa Topcon je lehká, má robustní kryt a je možné ji připevnit na kabinu každého stroje. Disponuje technologií G3, rozpoznává signály a eliminuje šumy.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.