3D systém Topcon X-53i pro rypadla

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Chytré a rychlé zdolání staveniště

Pracujte nezávisle s 3D indikačním systémem Topcon X-53i. Software vás rychle nasměruje a umožní přesnou práci se lžící ve správné pozici. Systém Topcon X-53i je tím správným řešením pro dodržování plánu a zvyšování efektivity.

3D systém Topcon X-53i poskytuje moderní nástroje pro kopání složitých ploch a zejména se hodí pro "kopání naslepo". Každý pohyb lžíce je sledován v reálném čase a ihned poskytuje potřebné informace k práci.

Topcon X-53i maximalizuje nejčastější denně prováděné pohyby. Účinnost zvyšuje také integrovaná GNSS technologie, jasný a přehledný dotykový displej ovládací jednotky a inovativní senzory sklonu.

Sada obsahuje:

  • Ovládací jednotku GX-55
  • Senzory sklonu TS-i3
  • GNSS přijímač MC-i4

Vlastnosti:

  • Rychlá a přesná práce na vodorovných a svislých plochách i 3D površích
  • Možnost plného upgradu
  • Zvyšuje bezpečnost práce
  • Integrované LED panely ovládací jednotky a zvukové alarmy pro lepší přehled

Ovládací jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, zvukovými signály, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

Senzor sklonu TS-i3

Díky senzoru sklonu TS-i3 je možné přesné srovnávání jakýchkoliv povrchů, kde není prostor pro nedokonalosti. Zároveň zaručuje plynulou práci a až dvojnásobné zvýšení rychlosti. Pro kompletní kontrolu lžíce ve kterémkoliv úhlu jsou senzory jsou umístěny na lžíci, násadě, výložníku a kabině stroje.

GNSS přijímač MC-i4

GNSS přijímač MC-i4 disponuje prvky pro rádiovou komunikaci, bluetooth technologií a mobilním modemem pro přesné informace o poloze. Lokální určování polohy se uskutečňuje přes rádiovou komunikaci Topcon LongLink a maximální satelitní sledování zajišťuje technologie Topcon Vanguard™. Zároveň zajišťuje mobilní spojení s aplikací Topcon Sitelink3D. Umisťuje se do kabiny stroje, kde je chráněn před poškozením.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.