3D systém Topcon X-53i LPS pro rypadla

Produkt se již neprodává
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Zmodernizujte svoje výkopové práce

Rozšiřte své možnosti s inovativním 3D systémem Topcon X-53i LPS, který využívá výkonnou robotickou totální stanici PS. Vaše rypadlo bude získávat souvislé informace o pozici díky technologii přenostu dat LongLink s Bluetooth a uvidíte přesnou polohu lžíce kdekoliv na staveništi. Práce můžete provádět nejen na otevřeném prostranství, ale i v zalesněných oblastech a pod zemí.

Systém Topcon X-53i LPS využívá robustní senzory sklonu, univerzální přijímač, ovládací jednotku s grafickým displejem a inerciální senzory (IMU). Pro obtížné pracovní činnosti jej lze nakonfigurovat i pro GNSS pokrytí. Srdcem komunikace LongLink s GNSS a robotickou totální stanicí PS je kombinovaný GNSS přijímač Topcon MC-i4.

Buďte přesní za každé situace s možností volby mezi LPS a 3D GNSS, nebo jejich kombinací.

Sada obsahuje:

  • Ovládací jednotku GX-55
  • Senzory sklonu TS-i3
  • GNSS přijímač MC-i4
  • Robotickou totální stanici Topcon

Vlastnosti:

  • Robustní senzory sklonu s ochranou IP69K
  • Výkonná technologie LongLink s Bluetooth
  • Integrované LED panely a zvukové signály ovládací jednotky
  • Stabilní inerciální senzory (IMU) pro pozicování lžíce
  • Sledovací technologie PowerTrack™
  • Jednoduché nastavení GNSS a LPS

Ovládací jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, zvukovými signály, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

Senzor sklonu TS-i3

Díky senzoru sklonu TS-i3 je možné přesné srovnávání jakýchkoliv povrchů, kde není prostor pro nedokonalosti. Zároveň zaručuje plynulou práci a až dvojnásobné zvýšení rychlosti. Pro kompletní kontrolu lžíce ve kterémkoliv úhlu jsou senzory jsou umístěny na lžíci, násadě, výložníku a kabině stroje.

GNSS přijímač MC-i4

GNSS přijímač MC-i4 disponuje prvky pro rádiovou komunikaci, bluetooth technologií a mobilním modemem pro přesné informace o poloze. Lokální určování polohy se uskutečňuje přes rádiovou komunikaci Topcon LongLink a maximální satelitní sledování zajišťuje technologie Topcon Vanguard™. Zároveň zajišťuje mobilní spojení s aplikací Topcon Sitelink3D. Umisťuje se do kabiny stroje, kde je chráněn před poškozením.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.