2D systém Topcon X-52x pro rypadla s přípravou pro 3D

Produkt se již neprodává
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Základy 2D kopání podporující upgrade na 3D

Eliminujte nadměrné nebo nedostatečné výkopy, kontrolujte spotřebu materiálu a šetřete čas i peníze. Systémy Topcon pomáhají při hloubení výkopů pro infrastrukturu, bagrování svahů, srovnávání stavebních pozemků a mnoha dalších stavebních pracích.

Díky systémům Topcon můžete kdykoliv vizuálně ověřit informace o správných výškách a sklonech. Zvyšte produktivitu práce při snížení počtu provozních hodin, nákladů na palivo a opotřebování strojů. Zároveň omezíte i plýtvání materiálem, kdy nebudete muset znovu zavážet výkop nebo dovážet dodatečný materiál pro dosypání příliš hlubokého výkopu.

2D systém Topcon X-52x plně podporuje možnost upgradu na 3D systém v případě potřeby přesnosti GNSS.

Sada obsahuje:

  • Ovládací jednotku GX-55
  • Senzory naklápění TS-i3
  • Laserový přijímač LS-B10W
  • GPS jednotku MC-X1

Vlastnosti:

  • Není potřeba pracovník měřící ve výkopu, a tím se zvyšuje bezpečnost práce
  • Lze se orientovat podle výchozího referenčního bodu, zhotoveného povrchu nebo laseru
  • Tvořte komplexní plochy a kontrolujte přímo z kabiny stroje
  • Dobře viditelné LED indikátory a grafické znázornění polohy lžíce včetně hlasitých zvukových signálů pro případy kopání ve slepých místech a pod vodou
  • Snadný upgrade na 3D systém

Ovládací jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, zvukovými signály, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

Sklonový senzor TS-i3

Senzory sklonu TS-i3 se umisťují na lžíci, násadu, výložník a kabinu stroje. Umožňují přehled o poloze lžíce při práci ve kterémkoliv úhlu. Zároveň zaručují plynulou práci, kde není prostor pro nedokonalosti.

Laserový přijímač LS-B10W

Topcon LS-B10W je malý a lehký laserový přijímač pro hlídání polohy lžíce, který je schopen detekovat paprsek laseru v úhlu až 270°. Disponuje 4 stupni přesnosti detekce dle zvoleného režimu (Mode 1 až Mode 4), výraznými a dobře viditelnými červenými a zelenými LED kontrolkami a funkcí bezdrátové Bluetooth komunikace s pomocí kabinového displeje RD-100W.

GPS jednotka MC-X1

Odolná kompaktní GPS jednotka MC-X1 podporuje současné 2D a 3D systémy a nabízí možnosti upgradu do budoucna.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.