Robotický grejdr Topcon LPS

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Když jsou satelity nedostupné

Pracujte rychleji a přesněji díky hybridní technologii ke sledování polohy Topcon, která zlepšuje pracovní postup jednodušším a rychlejším měřením. Umožňuje tak snadnější pohyb při práci a zaznamenání každého bodu.

Sada obsahuje:

 • Robotickou totální stanici řady GT
 • Univerzální GNSS přijímač HiPer HR s 9osou kompenzací sklonu TILT™
 • GNSS prizmatický adaptér pro snadné upínání
 • Malý kapesní počítač s obrazovkou FC-5000
 • Ovládací jednotku do kabiny stroje GX-55 nebo GX-60
 • Software MAGNET

Vlastnosti:

 • Výkonnost a přesnost standardní robotické totální stanice
 • 100% senzor kontroly sklonu
 • Jednoduché přepínání mezi GNSS a LPS
 • Možnost instalace jako jediného preferovaného systému nebo jako přídavného dle potřeby
 • Řeší problémy s GPS a RTK

Robotická totální stanice řady GT

Nové robotické totální stanice Topcon řady GT mají třikrát menší rozměry a dvojnásobnou rychlost. Jsou jedinečné díky svým kompaktním ultrazvukovým motorům bez převodů, které se mohou otáčet až o 180° za sekundu.

Univerzální GNSS přijímač HiPer HR

Univerzální kompaktní GNSS přijímač Topcon HiPer HR disponuje vylepšenou anténou pro lepší příjem signálu, robustním a voděodolným šasim se stupněm ochrany IP 67, unikátní 9osou kompenzací sklonu Topcon TILT™ a vyjímatelnými bateriemi, které lze měnit i za chodu.

Nabízí možnosti mobilní a rádiové komunikace včetně bezdrátové komunikace s dlouhým dosahem Topcon LongLINK™ se 452 kanály, interní Wi-Fi a širokospektrálního Bluetooth.

Malý kapesní počítač s obrazovkou FC-5000

Malý kapesní počítač Topcon FC-5000 je určený pro práci a kontrolu přímo na místě. Disponuje jasným a dobře čitelným 7" displejem, 8MP zadním a 2MP předním fotoaparátem, integrovaným 4G LTE, externí klávesnicí a operačním systémem Windows® 10. Splňuje standard MIL-STD-810G a normu ochrany IP68.

Řídicí jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

Řídicí jednotka GX-60

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem a intuitivním softwarem 3D-MC. Před poškozením ji chrání robustní kryt z hliníkové slitiny. V reálném čase ukazuje vaši polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.