Systém Topcon Milimeter GPS pro grejdry

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Když se flexibilita GPS doplňuje s milimetrovou přesností laseru

Milimetrová přesnost technologie Topcon GNSS v kombinaci s laserovými vysílači poskytuje všem pokládacím a srovnávacím pracím neustálé zdokonalování. Pro získání vysoké přesnosti kontroly výšky se jednoduše připojí systém milimetrové GPS Topcon.

Změňte váš systém GNSS na vysoce přesný měřicí systém, který může konkurovat přesnosti robotické totální stanice. Navíc za zlomek nákladů a s možností jeho rozšíření na více uživatelů.

Systém milimetrové GPS Topcon tvoří patentovanou celistvou laserovou oblast Topcon Laser Zone ve všech směrech a zároveň provádí svislou kontrolu celého pracoviště. Senzory pro příjem laseru zajišťují maximální přesnost a rychlost práce.

Sada obsahuje:

  • Lasery Topcon LZ-T5
  • Senzory polohy PZS-MC pro řízení strojů
  • Řídicí jednotku GX-60

Vlastnosti:

  • GPS a GLONASS pokrytí
  • V laserové zóně přesnost na milimetry, mimo zónu přesnost na centimetry
  • Vodorovný pracovní rozsah 2400 m
  • Svislý pracovní rozsah 40 m
  • Možnost připojení více uživatelů v jedné oblasti

Laser Topcon LZ-T5

Laser Topcon LZ-T5 tvoří srdce laserové zóny milimetrového GPS systému Topcon. Disponuje velkým pracovním rozsahem - 2400 m vodorovně a 40 m svisle - a lze jej využít pro více strojů současně. Prodloužená životnost baterie až 18 hodin dovoluje pracovat stále přesně i při minimálním pokrytí satelitem. Součástí systému jsou 4 tyto lasery, které společně tvoří velkou pracovní zónu.

Senzor polohy PZS-MC pro řízení strojů

Pokud senzorem PZS-MC nahradíte vaši GPS anténu umístěnou na stroji, budete moci snadno využívat výhody technologie Topcon Laser Zone.

Řídicí jednotka GX-60

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem a intuitivním softwarem 3D-MC. Před poškozením ji chrání robustní kryt z hliníkové slitiny. V reálném čase ukazuje vaši polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.