3D systém Topcon i-53 pro dozery

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Snadné zhotovení všeho, co je navrženo

Pokročilý 3D indikační systém Topcon i-53 pro dozery s GNSS technologií nabízí přesnost na centimetry ve kterémkoliv místě staveniště. Systém Topcon i-53 je možné doplnit jednou GNSS anténou, GNSS anténou s robustním a výkonným senzorem sklonu TS-i3, nebo dvěmi GNSS anténami.

Systém je vybaven řídicí jednotkou GX-55 s nejmodernějším intuitivním grafickým softwarem pro snadnou práci s každým strojem. Řídicí jednotka díky svému jednoduchému systému rovněž umožňuje rychlé nastavení vlastních parametrů staveniště a zásluhou vestavěných LED panelů budete vždy hned vědět, kde se nachází radlice.

Sada obsahuje:

  • Řídicí jednotku GX-55
  • GNSS přijímač MC-i4
  • Senzory sklonu TS-i3

Vlastnosti:

  • Robustní senzory sklonu TS-i3
  • Intuitivní a přehledné řízení díky ovládací jednotce GX-55, což také zlepšuje přehled o prováděných pracech na projektech
  • 3D pohledy staveniště jsou dostupné přímo v kabině pro zvýšení bezpečnosti práce
  • Jasné integrované LED panely ovládací jednotky pro ještě snadnější kontrolu
  • Zvyšuje možnosti využití dozerů

Řídicí jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

GNSS přijímač MC-i4

GNSS přijímač MC-i4 disponuje prvky pro rádiovou komunikaci, bluetooth technologií a mobilním modemem pro přesné informace o poloze. Lokální určování polohy se uskutečňuje přes rádiovou komunikaci Topcon LongLink a maximální satelitní sledování zajišťuje technologie Topcon Vanguard. Zároveň zajišťuje mobilní spojení s aplikací Topcon Sitelink3D.

Senzor sklonu TS-i3

Díky senzoru sklonu TS-i3 je možné přesné srovnávání jakýchkoliv povrchů, kde není prostor pro nedokonalosti. Zároveň zaručuje plynulou práci a až dvojnásobné zvýšení rychlosti.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.