3D systém Topcon 3D-MC MAX pro dozery

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Zrychlete svoji práci s buldozerem

Řídicí systém přizpůsobený vašemu způsobu práce


Optimalizujte svůj buldozer pro daný projekt


Není nic horšího než být na staveništi bez potřebných nástrojů. MC-Max Dozer poháněný platformou MC-X vás udrží v kabině a pod kontrolou s tím správným nářadím ve vašich rukou.

 

Žádná dvě pracoviště nejsou stejná


Některé lokality jsou v místech, kde je perfektní výhled na oblohu a satelity potřebné pro navádění GNSS (GPS). Jiné lokality se naopak mohou nacházet v blízkosti budov, v tunelech nebo por korunami stromů. Taková situace vyžaduje pro potřeby určování polohy a řízení strojů použití robotických totálních stanic. Systém MC-Max umožňuje rychlé přepínání režimů navádění podle aktuální situace.

 

 

Zvolte si úroveň kontroly a přesnosti


Manuální režim vám dává volnost při manipulaci s půdou podle citu. Na druhou stranu, pokud potřebujete provést precizní práci s malým usilím, můžete nechat MC-MAX automaticky řídit podle návrhu terénu v projektu. Stačí přepnout do automatického režimu 3D, stroj provede práci za vás a vy budete cítit menší únavu na konci dne.

 

Můžete si to zařídit po svém


Profesionální sportovci mají vybavení přizpůsobené svým dovednostem, prostředí a stylu používání. S MC-Max máte nyní stejnou možnost. Kontaktujte nás, abyste si ověřili kompatibilitu stroje a zahájili proces optimalizace pro vaši práci s buldozerem.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.