3D systém Topcon 3D-MC² pro grejdry

Poptat cenu
6 týdnů
Výrobce:Topcon
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Rychlost a přesnost od začátku a napoprvé

3D systém Topcon 3D-MC² nabízí jedinečnou produktivitu s opakovatelnou přesností a plynulostí. Rychlost práce se díky němu může zvýšit až o 200 %, a to bez ohledu na druh materiálu nebo zkušenosti pracovníka. Neztrácejte čas a šetřete palivo za každých okolností.

Sada obsahuje:

  • Řídicí jednotku GX-55
  • GNSS antény MC-G3
  • GPS přijímač MC-R3
  • Kombinovaný senzor MC²

Vlastnosti:

  • Technologie inerciálních senzorů
  • GPS a GLONASS pokrytí
  • 100 Hz odezva hydrauliky a polohy břitu radlice

Řídicí jednotka GX-55

Disponuje barevným dotykovým 6,5" displejem, LED panely, vynikajícím grafickým uživatelským rozhraním a intuitivním softwarem s operačním systémem Windows CE. V reálném čase ukazuje polohu na staveništi a podává údaje potřebné k bezpečné a efektivní práci na naplánovaném projektu. Řídicí jednotka GX-55 je odolná nepříznivým pracovním podmínkám přímo na místě a díky integrované baterii ji můžete využít i mimo kabinu stroje.

GNSS anténa MC-G3

GNSS anténa Topcon je lehká, má robustní kryt a je možné ji připevnit na kabinu každého stroje. Disponuje technologií G3, rozpoznává signály a eliminuje šumy.

GPS přijímač MC-R3

GPS přijímač MC-R3 je umístěn v kabině stroje a tvoří srdce Topcon 3D-MC systémů a zaručuje ovládání pohonu ventilů systému. Disponuje rádiem s předvolbami pro více možností rádiové a datové komunikace, integrovaným GNSS přijímačem a mobilním modemem. Před poškozením jej chrání robustní a odolný kryt. Dle rozpočtu a potřeb projektu je možné provedení upgradu.

Kombinovaný senzor MC²

Odolný senzor MC² kombinuje výhody gyroskopu, kompasu a inerciálního senzoru. Slouží ke sledování zrychlení, naklápění a souřadnic polohy dozeru a předávání těchto informací pro zajištění maximální efektivity práce.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.