Nivelace iDig Connect 2D / 2D Plus / 3D pro bagry

Poptat cenu
Skladem
Katalogové číslo: 14000740
Výrobce:iDig
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

 

Díky nivelaci iDig Connect máte k dispozici univerzální nástroj pro všechny situace, se kterými se můžete na stavbě setkat. Správnou hloubku a sklony můžete kontrolovat nepřetržitě v režimu 2D, v režimu 2D laser, v režimu 2D Plus* a v režimu 3D.

GNSS můžete zpřesňovat připojením na síť referenčních stanic, referenční stanici na stavbě nebo si můžete referenční stanici vytvořit sami z druhé antény iDig.

Anténu můžete sejmout z rypadla a umístit na výtyčku pro vytyčení stavby, vytvoření 3D modelu stavby a kontrolu výsledného stavu.

1. Solární energie

Rychlé, solárně nabíjené gyrosenzory nivelace iDig Connect nezatěžují elektrickou soustavu rypadla a zcela eliminují elektrické kabely na rameni podkopu. Tím přispívají k nepřekonatelné spolehlivosti a umožňují používat jeden systém (včetně senzorů) na více strojích dle aktuální potřeby. Senzory jsou bezúdržbové, není třeba je dobíjet a lze s nimi pracovat i v naprosté tmě.

Senzor na násadě podkopu v sobě navíc integruje přijímač laserového paprsku, takže pokud se na stavbě točí rotační laser a nemáte výhled na satelity, můžete okamžitě využít jeho služeb.

 

2. Head-up displej

S nivelací iDig Connect máte jistotu správného kopání, aniž byste se museli dívat na dotykový displej. Dívat se sem a tam je nejen nebezpečné, ale také otravné a únavné. Průhledový displej na čelním skle umožňuje soustředěný pohled na práci s nejdůležitějšími informacemi o hloubce, vodorovných vzdálenostech a naklopení svahovací lžíce přímo v zorném poli.

3. Dotykový displej součástí řídicí jednotky

Další velkou výhodou systému iDig Connect je, že nepotřebujete tablet, protože dotykový displej je pevnou součástí řídicí jednotky. Pro řídicí jednotku nemusíte hledat místo za sedadlem, pod kapotou nebo na kapotě, protože je skrytá pod displejem. Přenesení systému na druhé rypadlo je o to snadnější!

Ovládání je velmi intuitivní, ať už jste v prostředí 2D nebo 3D.

4. GNSS anténa iDig Spotman

Rozměrově malá anténa iDig Spotman přijímá signál ze všech satelitních systémů (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou a QZSS). Po vložení SIM karty se dokáže přes internet připojit k RTK korekcím ze zvolené sítě referenčních stanic (CZEPOS, SKPOS, TopNET, Trimble VRS Now,...) a také k jakékoliv referenční stanici na stavbě. Z druhé antény iDig si můžete vytvořit referenční stanici vlastní.

A to není vše. Anténu z rypadla můžete jednoduše sundat a umístit na geodetickou výtyčku. Na ni upnete též iDig Data Collector nebo jakýkoliv tablet nebo smartphone s operačním systémem Android a aplikací iDig iPoint a ihned můžete začít vytyčovat stavbu, tvořit 3D model stavby nebo si zaměřit stávající stav. Anténu netřeba držet svisle, takže pohodlně dosáhnete na všechny body, aniž byste museli nějaké dopočítávat.


Ze stroje na stroj za 5 minut

Díky malým bezdrátovým senzorům a strojům uloženým v kontrolní jednotce je sundání celého systému a jeho osazení na další stroj velmi příjemným úkonem, který vám zabere jen pár minut. To se také hodí, když parkujete se strojem na nechráněném místě a chcete si systém odnést s sebou v malé tašce, která je součástí dodávky.


* 2D Plus umožňuje pracovat v 2D režimu bez potvrzování výšky lžící nebo laserem po popojetí stroje

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.