Radlice AP Powerblade Laser Automatic

Poptat cenu
Na objednávku
Výrobce:AP Machinebouw
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze

Nivelační radlice AP Powerblade PB Laser Automatic

Ideální řešení na shrnování materiálu a přesné rovnání ploch, u kterých nelze či se nevyplatí nasadit klasický velký grejdr - haly, parkoviště, hřiště, obslužné komunikace, cyklostezky apod.


Účel

Powerblade Laser Automatic je kompletní sada nivelační radlice se samočinným vyrovnáváním určená pro osazení na smykem řízené nakladače, pásové nakladače a kolové nakladače. Celá sada pochází od jediného specializovaného výrobce, takže jsou všechny komponenty dokonale sladěné a radlice je ihned po dodání připravená k práci. Se systémem AP Powerblade je práce rychlejší a snadnější. Výhodou je také méně omylů, ke kterým může dojít.


Typ   Pracovní šířka   Výška radlice
PB 1200 1 200 mm 520 mm
PB 1400 1 400 mm 520 mm
PB 1800 1 800 mm 680 mm
PB 2000 2 000 mm 680 mm
PB 2200 2 200 mm 680 mm
PB 2350 2 350 mm 680 mm
PB 2500 2 500 mm 680 mm
PB 2850 2 850 mm 800 mm

Funkce

Radlice se pohybuje sama pomocí dvou integrovaných hydraulických válců, které ji zvedají nahoru a dolů a naklápějí ji pro dosažení požadovaného sklonu. Po dokončení srovnávacích prací lze radlici zdvihnout zvednutím výložníku stroje. Radlice Powerblade má hydraulicky ovládané bočnice, které zvýší její objem o 200 %.

Konstrukce

Robustní konstrukce umožňuje hrnout velké množství materiálu a poskytuje rychlé a hladké srovnání terénu. Všechny radlice AP jsou vyráběny z oceli Domex 420 a břity z Hardoxu 500. Rádius zakřivení radlice zajišťuje vzorné odvalování materiálu, díky čemuž se tolik nezatěžuje tlačný stroj a ušetří se pohonné hmoty.

Ovládání

Pro ovládání používá radlice svůj vlastní systém MB-1. Díky tomu je v kabině pouze jeden ovládací panel s proporcionálním joystickem na všechny funkce. Pomocí něj můžete radlici ovládat v manuálním módu. V automatickém módu joystick využijete pro ovládání hydraulicky výklopných bočnic.

Na ovládacím panelu MB-1 můžete také změnit výšku, například když nedokážete udělat požadovanou rovinu na jeden záběr, tj. mocnost odstraňované vrstvy je příliš veliká. V tomto případě si nastavíte, že chcete hrnout o něco výš a radlice se tomu přizpůsobí, aniž byste museli měnit výšku rotačního laseru. Jakmile vrstvu odhrnete, můžete se jednoduše vrátit na původní výšku a práci dodělat.

Praktické informace

Přebytečný materiál lze radlicí dotlačit do míst, kde zatím nemáme materiálu dostatečné množství, anebo ho můžeme radlicí přesunout mimo pracovní plochu. V případě, že přebytečného materiálu je velké množství, může se na radlici nasadit spodní dno a materiál pak někam vysypat.

Šířka radlice musí být vždy o něco širší, než je šířka stroje (asi 5-10 cm na každou stranu). Nejlepších výsledků je dosaženo s pásovými nakladači díky jejich jízdní stabilitě.


Standardní konfigurace AP Powerblade Laser Automatic:

  • Výměnný břit z Hardoxu
  • Proporcionálně ovládaný rozvaděč
  • Hydraulické neproporcionální ovládání bočnic
  • Ovládací panel AP MB-1 s joystickem vč. kabeláže
  • Dva stožáry z nerezové oceli pro laserová čidla, délka 1800 mm
  • Dvě laserová čidla Topcon LS-B110
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Další kategorie


Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.