Odolný systém s neprůstřelnými údaji

Odolný systém s neprůstřelnými údaji

25. 09. 2017, 14:47

iDig je vysoce odolný nivelační systém pro rypadla, který poskytuje přesné a „neprůstřelné“ informace o poloze Vaší lžíce v reálném čase. Můžete si být jistí, že jste tam, kde potřebujete být, a že práce za Vámi je hotová na 100 % a s přesností na 1 cm. V případě potřeby si můžete požadovanou přesnost snížit a kopat ještě rychleji.

Odolnost a spolehlivost systémů iDig Classic i iDig Touch je prověřená mnoha tisíci uživateli po celém světě. Kabely k senzorům na podkopovém rameni nahradila bezdrátová komunikace, čímž došlo k úplnému odbourání těch nejzranitelnějších míst. Samotné senzory mají kovovou základnu osazenou pouzdrem z nejodolnějšího plastu na světě Bayer Makrolon, díky čemuž snesou i to nejhrubší zacházení.

Zaznamenali jsme třeba případ, kdy byla na rypadlo nasazena užší lžíce, než byla šíře rychloupínače, kde byl osazen senzor iDig. Senzor se díky tomu ve výkopu třel o rostlou zeminu, ale ani po delším kopání nevykazoval známky jakéhokoliv poškození:

Všechny další prvky všech systémů iDig jsou bezpečně ukryté v kabině. Jsou kompaktní, takže nezabírají téměř žádné místo, a současně zůstávají lehce přenositelné i do dalších strojů.

Systém iDig je partner, který Vás bude věrně provázet po dlouhou řadu let. O to, aby Vám ani v budoucnu nezastaral, se starají průběžné aktualizace, které dostávají majitelé systému iDig Touch zcela zdarma.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Zde jsou pouze nutná cookies. Výkonnostními, reklamními ani cílenými cookies vás nezatěžujeme.