Správně zamířit

Správně zamířit

01. 09. 2017, 16:54

Můžete být sebelepší, ale když neustále míříte vedle, nikdy nevystoupíte nad průměr. Možná jste už slyšeli, že ani ti nejlepší ostrostřelci se neobejdou bez přesného hledí a mušky. A jistě s námi budete souhlasit, že nechávat tak velkou zbraň, jakou je rypadlo, zcela bez pomoci a spoléhat na metodu pokus - omyl, je poněkud nešťastné. Naštěstí jsou zde snadno použitelné systémy, které práci mířidel známých ze střelných zbraní přenesly do světa stavebních strojů.

iDig Classic a Touch jsou spolehlivé systémy, které se snadno používají. Poskytují obsluze rypadla neustálou aktuální a přesnou informaci o poloze břitu nebo zubů lžíce vzhledem k požadované hloubce výkopu, takže má neustálý přehled. Díky tomu může kopat svižně a rychle s maximální možnou přesností a s jistotou, že se nebude muset na místo už znovu vracet. A hlavně už nebudete potřebovat platit člověka s latí, který se Vám neustále plete pod lžíci bagru.

Oči klamou. Zpočátku si proto budete říkat - to není možné, vždyť toto nemůže být požadovaná rovina nebo spád, iDig mi ukazuje špatně! A budou Vám to tvrdit i zděšení pracovníci okolo bagru. Jaké je však vždy jejich překvapení, když se ukáže, že kopete naprosto přesně! Budou Vás mít za pana neomylného, rychle si na to zvyknou a už nebudou chtít nikoho jiného.

Díky iDig Classic nebo iDig Touch míříte nejen přesně, ale i rychle a pohodlně. Polohu lžíce totiž vidíte nejen na displeji řídicí jednotky, ale ukazují Vám ji též diody namířené přímo na lžíci. Nemusíte tak svým pohledem lžíci vůbec opouštět a pracujete tak, jak jste vždy byli zvyklí. iDig je zde pro Vás, nikoliv Vy pro něj.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Zde jsou pouze nutná cookies. Výkonnostními, reklamními ani cílenými cookies vás nezatěžujeme.