Menu
Košík
0
Kategorie

Správně zamířit

01. 09. 2017, 16:54

Můžete být sebelepší, ale když neustále míříte vedle, nikdy nevystoupíte nad průměr. Možná jste už slyšeli, že ani ti nejlepší ostrostřelci se neobejdou bez přesného hledí a mušky. A jistě s námi budete souhlasit, že nechávat tak velkou zbraň, jakou je rypadlo, zcela bez pomoci a spoléhat na metodu pokus - omyl, je poněkud nešťastné. Naštěstí jsou zde snadno použitelné systémy, které práci mířidel známých ze střelných zbraní přenesly do světa stavebních strojů.

iDig Classic a Touch jsou spolehlivé systémy, které se snadno používají. Poskytují obsluze rypadla neustálou aktuální a přesnou informaci o poloze břitu nebo zubů lžíce vzhledem k požadované hloubce výkopu, takže má neustálý přehled. Díky tomu může kopat svižně a rychle s maximální možnou přesností a s jistotou, že se nebude muset na místo už znovu vracet. A hlavně už nebudete potřebovat platit člověka s latí, který se Vám neustále plete pod lžíci bagru.

Oči klamou. Zpočátku si proto budete říkat - to není možné, vždyť toto nemůže být požadovaná rovina nebo spád, iDig mi ukazuje špatně! A budou Vám to tvrdit i zděšení pracovníci okolo bagru. Jaké je však vždy jejich překvapení, když se ukáže, že kopete naprosto přesně! Budou Vás mít za pana neomylného, rychle si na to zvyknou a už nebudou chtít nikoho jiného.

Díky iDig Classic nebo iDig Touch míříte nejen přesně, ale i rychle a pohodlně. Polohu lžíce totiž vidíte nejen na displeji řídicí jednotky, ale ukazují Vám ji též diody namířené přímo na lžíci. Nemusíte tak svým pohledem lžíci vůbec opouštět a pracujete tak, jak jste vždy byli zvyklí. iDig je zde pro Vás, nikoliv Vy pro něj.