Nivelace iDig Classic

Produkt se již neprodává
Katalogové číslo: 13001602
Výrobce:iDig
Popis
Parametry
Soubory a odkazy1
Diskuze

iDig je specialistou na rypadlové nivelace. Díky nivelaci iDig Classic v každém okamžiku vidíte, kde se právě nachází břit / zuby lžíce vašeho rypadla. Přímo při práci tak kontrolujete, zda je poloha lžíce v souladu s požadovanou hloubkou, vzdáleností a spádem.

Odolná kontrolní jednotka s tlačítky

Monochromatický displej nivelace iDig Classic přehledně znázorňuje všechny podstatné údaje na jedné ploše. Velká membránová tlačítka kontrolní jednotky poskytují maximální jistotu a pohodlí při volbě jednotlivých funkcí a nastavení.

Rovina i svahy

iDig Classic je nivelace 1D, se kterou vytvoříte rovinu i spád v jednom směru s přesností na 1 cm.


Miniaturní senzory bez drátů, nabíjení a stožárů

Originální senzory iDig pro umístění na podkopové rameno rypadla jsou velmi malé a lehké, díky čemuž je lze umístit i na minirypadla, a bez potřeby vrtat nebo navařovat úchyty senzorů. Jednoduše se přilepí pomocí dvou kousků oboustranné pásky 3M.

A co je nejlepší, senzory se nemusí vůbec nabíjet. Energii si berou ze slunce, jelikož jsou v nich zabudované malé solární panely. Přesto s nimi lze pracovat i potmě, protože jejich Li-ion akumulátory vydrží plně nabité 50 hodin.

Pro větší univerzálnost doporučujeme systém iDig Classic doplnit senzorem podvozku, který se připevňuje zboku ke kabině. Potom stroj udrží vodorovnou rovinu i při otáčení nástavbou nakloněného stroje.

Bez laseru i s laserem

Senzor na násadě rypadla v sobě integruje laserové čidlo, díky kterému si správnou výšku nemusíte odvozovat od známého bodu v terénu, ale můžete se spolehnout na přesný paprsek rotačního laseru.


Na kalibraci nemusíte volat experty

Skutečnou devizou systému iDig je jeho snadná a rychlá počáteční kalibrace, kterou Vás názorně provedou instrukce na displeji kontrolní jednotky. Vše potřebné je součástí dodávky, z vlastního nářadí použijete jen skládací metr pro hrubé zjištění polohy středu otoče a magnetickou olovnici pro kalibraci jednotlivých lžic.

Ze stroje na stroj během 5 minut

Každý nakalibrovaný stroj i každá nakalibrovaná lžíce jsou uložené v kontrolní jednotce. Po výměně lžíce ji stačí jen vybrat na displeji a potvrdit. To stejné platí i při přenosu celého systému z jednoho stroje na jiný.


Bonus zdarma: Diody

Jako skutečně praktický bonus nabízí iDig sledování polohy lžíce také prostřednictvím LED diod na průsvitné desce namířené přímo na lžíci. Již po krátké chvíli oceníte, že nemusíte soustavně střídat své pohledy mezi displejem v kabině a lžící ve výkopu, ale můžete se dívat pouze jedním směrem přímo na práci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Výkonnostní, reklamní ani cílená cookies nepoužíváme. Jen cookies zajišťující funkčnost webu.